KONST / Litografier / Litografi 8001338
nr 800 1338
Yngve Gamlin
(1926-1995), Sverige
Litografi, Yngve Gamlin (1926-1995), signerad-63, motivets mått: 43x33
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:08:16
100 kr
150 kr
Yngve Gamlin
Läs mer om Yngve Gamlin